Торговый Центр onLine

Новости и Обзоры Каталог Товаров Каталог Брендов Каталог Магазинов Оптовая торговля

Бренды » Vitek
Vitek
Vitek Vitek Vitek Vitek Vitek Vitek
Vitek Vitek Vitek Vitek Vitek Vitek


Продукция Vitek :


Все товары Vitek

О бренде Vitek :

Історія та досягнення Vіtek Vіtek – технології для життя Vіtek – побутова техніка й електроніка, що суміщає новітні технології в області конструювання і виробництва, європейську якість і надійність з унікальним дизайном, власним пізнаваним стилем і вигідною ціною. За п’ять років, що минули з моменту початку дистрибуції на російському ринку, техніка Vіtek завоювала широке визнання серед споживачів як у Росії, так і в країнах СНД. Сьогодні вже кожна п’ята російська сім’я, облаштовуючи свій будинок, вибирає техніку Vіtek Vіtek Іnternatіonal Vіtek Іnternatіonal – міжнародна група компаній, що займається розробкою, виробництвом і дистрибуцією продукції Vіtek на ринках європейських країн. До складу Vіtek Іnternatіonal входить австрійська компанія “An-Der Products GMBH” (штаб-квартира у Відні), російська компанія “Голдер-Електронікс” (головний офіс розташований у Москві), а також офіси в країнах СНД, Європи й Азії. Історія діяльності компанії в Україні 2007 р., вересень - Vitek – спонсор святкування Дня м. Дніпропетровська 15 вересня 2007 2007 р., жовтень - Продовження спонсорської співпраці з популярною музично-розважальною програмою «Шанс» на каналі 1+1 – сезон осінь-зима 2007. 2007 р., листопад - Vitek виграє номінацію «Зволожувачі року» у всеукраїнському фестивалі конкурсі «Вибір року 2007» 2007 р., лютий - Старт нової рекламної кампанії за участю «Зірки на льоду» І.Авербуха та І.Слуцької - багаторазових чемпіонів світу, Олімпійських чемпіонів з фігурного катання. 2007 р., березень - Продовження спонсорського співробітництва із популярною музично-розважальною програмою «Шанс» на каналі Інтер - сезон весна 2007. - Аудіо-відео технікаVitek - офіційний спонсор трансляції Формули-1 на каналі Мегаспорт в 2007 році. Vitek - техніка наших перемог! 2006 р., травень - старт зовнішньої реклами в найбільших містах усіх регіонів України: Києві, Дніпропетровську, Харкові, Донецьку, Львові, Одесі. У південному напрямку по трасі Херсон-Сімферополь у сезон відпусток кампанія тривала до вересня. 2006 р., жовтень - проведення 1-ої всеукраїнської дилерської конференції й участь у виставці «Побутова техніка, електроніка й товари для дому- СЕМ-Київ 2006» - старт спонсорського проекту з популярною музично-розважальною програмою «Шанс» на каналі Інтер – сезон осінь 2006. 2006 р., листопад-грудень - Продовження рекламної кампанії на телебаченні - «Vitek. Будь упевнений!». - Перший масштабний БТЛ-проект «Новорічні подарунки від Vitek» - 10 міст, 35 магазинів-учасників. - Приголомшлива динаміка росту знання марки +7.4 пункту тільки за 2006 рік!

Cайт бренда (Компании):   www.vitek.ru
Новости о Vitek :

Как выбрать бритву Как выбрать бритву
На сегодняшний день на рынке представлен огромный ассортимент устройств не только для сухого, но и для влажного бритья. Разные модели могут работать как от сети, так и от аккумуляторов.

Кофемолки Кофемолки
Кофемолка, кофемолка, кофемолочка!

Электрочайник Vitek Электрочайник Vitek
Электрочайник Vitek

Выбрать утюг Выбрать утюг
Мы предлагаем краткое рассмотрение функций и типов утюгов, предлагаемых на нашем рынке, и надеемся, что Вам это поможет сделать правильный выбор.

Какая соковыжималка лучше? Какая соковыжималка лучше?
Выпивайте каждое утро стаканчик свежевыжатого сока, и Вы проживете дольше