Торговый Центр onLine

Новости и Обзоры Каталог Товаров Каталог Брендов Каталог Магазинов Оптовая торговля

Бренды » Beko
Beko
Beko Beko Beko Beko Beko Beko
Beko Beko Beko Beko Beko Beko


Продукция Beko :


Все товары Beko

О бренде Beko :

BEKO належить до всесвітньо відомого концерну з виробництва побутової техніки Arçelik A.S., що входить до великомасштабного холдінгу Koç Holding. Компанія Arçelik A.S. входить у п’ятірку лідерів у Європі та щорічно виробляє 6 млн. одиниць побутових електроприладів. Компанії належать 8 заводів, які функціонують за принципом 1 завод — 1 вид побутової техніки. Заводи Arçelik A.S. з виробництва холодильників та пральних машин є найбільшими у Європі. У 2005 році Arçelik A.S. відсвяткував своє 50-річчя. Порівняно з минулим роком обсяги продажів збільшилися з 2,7 млрд. євро до 3,1 млрд. євро. 60% побутової техніки виробляється для внутрішнього ринку Туреччини, а 40% експортується. Кожні 2 секунди у 101 країні світу продається одна модель побутової техніки ВЕКО. Від Англії, Франції до країн центральної Африки, побутова техніка ВЕКО задовольняє різноманітні потреби споживачів (холодильники, газові та електричні плити, пральні машини, посудомийні машини, вбудована техніка, кондиціонери, аудіо-, відеотехніка, дрібно побутова техніка). Сьогодні 250 млн. споживачів по всьому світу надають перевагу побутовій техніці ВЕКО.

Cайт бренда (Компании):   www.beko.com.ua
Новости о Beko :

Рекомендуем  качественный и выгодный по ценам ремонт холодильников в Москве. Рекомендуем качественный и выгодный по ценам ремонт холодильников в Москве.
Когда ломается холодильник, это всегда происходит в самый не подходящий момент. Выход из строя столь важной для каждой семьи бытовой техники является крайне нежелательной и совершенно неприятной. Подскажем отличный сервис по ремонту холодильников в М

Бытовая техника, что помогает Бытовая техника, что помогает
Морозильные камеры, водонагреватели.