Торговый Центр onLine

Новости и Обзоры Каталог Товаров Каталог Брендов Каталог Магазинов Оптовая торговля

22.06.16  # Аптека


Жіноча віагра


Сьогодні прийнято вважати, що сексуальні розлади - біда, що загрожує одним лише чоловікам. Однак насправді подібні проблеми не чужі і прекрасній половині населення земної кулі, хоч і в меншому ступені. Як би там не було, для подібних випадків вже давно придумано ефективний засіб - жіноча віагра. Препарат, який має величезну популярність серед чоловіків, показав не меншу ефективність в боротьбі з жіночими сексуальними розладами.

Буває що при статевому акті у жінки виникає сухість піхви або неможливість досягнення оргазму. У подібних ситуаціях вам допоможе жіночий збудник - Жіноча Віагра. Купити Жіночу Віагру в нашій аптеці дуже просто, вигідно і 100% конфіденційно!

Опис

Як в чоловічому, так і в жіночому варіанті віагри, використовується один і той же активна речовина - силденафіл. Принцип його дії на жіночий і чоловічий організм має деякі відмінності. Прилив крові до статевих органів, викликаний дією силденафілу, провокує посилення лібідо і чутливості ерогенних зон. Піхва зволожується, а відчуття отримані в процесі статевого акту, переживаються набагато сильніше і яскравіше.

Жіноча віаграТаким чином, віагра для жінок дозволяє ігнорувати симптоми фригідності та робить жінку більш сприйнятливою до любовних пестощів і сексуальної стимуляції. Це дозволяє отримати максимальне задоволення від інтимної близькості, що в свою чергу позитивно позначається на її здоров'ї і емоційному стані. Це надзвичайно актуально для жінок похилого віку, які отримують можливість відновити втрачену радість життя.

Препарат показав високу ефективність для жінок з менопаузою. Дослідження ефективності жіночої віагри серед пацієнток, які перенесли операцію з видалення матки (гістеректомію), показало, що препарат сприяє підвищенню м'язового тонусу піхви, а також збільшення задоволення при статевому акті в 90% випадків.

Не варто думати, що віагра для жінок - той же самий препарат, який використовується для лікування чоловічих статевих розладів. Склад жіночої віагри розроблений спеціально для жіночого організму і використовувати ці препарати слід строго відповідно до статевої приналежністі.

Жіноча Віагра - препарат з мінімальною небезпекою для здоров'я. Він не викликає звикання, не змінює гормональний фон, не втручається в роботу систем органів. Прийом віагри не накладає обмеження на діяльність, пов'язану з керуванням транспортними засобами або складними пристроями. До речі, придбаті жіночу віагру ви можете в інтернет-аптеці viprost.com.ua.

Фармакологічна дія

Віагра для жінок посилює кровообіг в органах малого тазу. Прилив крові до статевих органів жінки підсилює її реакцію на любовну прелюдію, сприяючи більшому сексуальному збудженню. В результаті жінка відчуває більш тривалі і яскраві оргазми. Одночасно нормалізується виділення вагінального мастила, що дозволяє вирішити проблему сухості піхви і уникнути болючих відчуттів під час близькості. Ефект досягається через 40-50 хвилин після прийому і зберігається протягом п'яти годин.

Показання до застосування

Втрата сексуального потягу, фригідність, сексуальна незадоволеність, недостатній рівень зволоження піхви, наслідки видалення яєчників або матки (зниження чуттєвості).

Протипоказання

Таблетки заборонено приймати в період вагітності або ж в період планування зачаття. Крім того, прийом препарату заборонено при серйозних серцево-судинних захворюваннях (важка стенокардія, постінфарктний або постінсультний період тривалістю до півроку), зниженому або підвищеному тиску, пигментном ретиніті, гострої ниркової недостатності, а також при індивідуальній гіперчутливості. Препарат призначений строго для жіночої статі від 18 років і старше.


Смотрите также:
 • Интернет супермаркет товаров для здоровья Медбрат
 • Бесплатный онлайн сервис для поиска врачей и клиник и записи на прием doctora.ua - профессиональная забота о вашем здоровье
 • Гарантия здоровья вашей кожи прямиком из Швейцарии
 • Интернет магазин Avocado - быть красивыми и здоровыми это просто
 • Забрус: скорая пчелиная помощь для здоровья
 • О здоровье с пользой и интересом. Рекомендуем женский интернет журнал Womanville.
 • Велосипед поднимет настроение и укрепит здоровье
 • Матрасы Матролюкс - залог здорового сна
 • Здоровый мужчина - здоровый ребенок. Мужские витамины при планировании беременности.
 • Интернет магазин корейской натуральной косметики "Choson style" - природная красота, молодость и здоровье
 • Интернет магазин медтехники «Ваше здоровье»
 • Беговая дорожка в интернет магазине ALLO.ua - выбор активных и здоровых людей
 • Оборудование для здоровья, или Для чего нужен небулайзер?
 • Постельное белье – для красивого интерьера и здорового отдыха
 • Чистая вода – на здоровье. Критерии выбора фильтров для воды
 • Чистая питьевая вода "Райське Джерело" - основа здоровья и полноценной жизни
 • Коньки: подарок с пользой для здоровья
 • Всё для здоровья и красоты
 • Батут - это большое здоровье и громадное удовольствие.
 • Симптомы. Здоровье, медицина. Рекомендуем отличный интернет ресурс Medaboutme • <<< Предыдущая      Следующая >>>  Ландшафтное проектирование и благоустройство

  Новости в тему
  Жіноча віагра

  Выгодная покупка иммуноглобулина в интернет аптеке "Пані Аптека".

  Рекомендуем систему автоматизации аптек от компании Регард Софт.

  Лечение лимфолейкозов с помощью препарата Циклофосфомид

  Чем хороши интернет-аптеки?

  Протефлазид - препарат на который следует обратить внимание.

  Рекомендую интернет аптеку. Препараты для суставов и связок.

  Ваш ребенок не хочет учиться! Примите меры!
  


  Добавить магазин    Реклама на HotSale    Мобильная версия

  Мы в социальных сетях:  

  Facebook Twitter G+ VK Ok RSS Новости

  hotSale 2008-2017
  Соглашения и Ответственность