Торговый Центр onLine

Новости и Обзоры Каталог Товаров Каталог Брендов Каталог Магазинов Оптовая торговля


Найкраща кава. Різниця між сортами робуста та арабіка. Найкраща кава. Різниця між сортами робуста та арабіка.

30.11.16  # Продукты питания


Поки десь вчені досліджують каву щодо корисних (або навпаки) для людини властивостей, людство продовжує щодня насолоджуватися її чарівним смаком. Звичайно, тут слід зробити зауваження про те, що говоримо ми про якісну каву кращих сортів. Саме тому, цей наш огляд для читача, що зацікавлений в покупці кави виключно найвищої якості та чудового обсмаження.

Звичайно ж, в наших традиціях обов'язково запропонувати вам надійного і вигідного продавця. Цього разу, всім шанувальникам якості хочемо рекомендувати звернути увагу на послугу продажу кави (на сайті Бонара), де ви зможете замовити ідеальне обсмажування та доставку робуста, арабіка, суміші, ароматизованої та пакетованої кави.


До речи, а ви розумієте різницю між робуста та арабіка?Арабіка.
Вміст кофеїну становить 0,65-2.0%, ароматичні масла - до 18%, жирів - до 12%, білка - до 13%, цукру - до 8%. Після прожарювання зерен вміст кофеїну стає - до 1.3%, а цукру - до 3%.


Робуста. Містить максимально велику кількість кофеїну - 1,0-2.5%. Тобто з арабікою різниця практично в два рази. Ароматичні масла - до 8%.

Смак. У еспресо пінку, стійку та густу, полюбляє багато шанувальників кавових напоїв. Але не всі знають, що її утворює саме робуста.

Високий вміст амінокислот надають робусті сильну терпку нотку, гіркоту і гостроту смаку. У той час, як сорт арабіка без нотки в'язкості, має більш легку кислинку витончений присмак і аромат. Ці якості досягаються за рахунок вологої обробки кавових зерен, тоді, як робусту обробляють сухим засобом.

Виробництво арабіки становить приблизно 70% від усього обсягу виробництва всіх сортів кави. Собівартість її виробництва досить висока. Це один з найдорожчих сортів з усіх кавових сортів. У той час, як робуста має більш високий відсоток врожайності і стійкість до хвороб. За рахунок цього вартість цього сорту набагато дешевше.

Також ціна формується залежно від вибору способу обробки зерен (суха або волога). Волога обробка завжди дорожче.

Одже, робуста та арабка мають між собою різницю. Але ж, для тих, хто полюбляє смачну каву з гарною пінкою, краще буде купляти суміш цих двох сортів кави. Вони дуже добре доповнюють та балансують один одного.<<< Предыдущая      Следующая >>>Ландшафтное проектирование и благоустройство

Новости в тему
Найкраща кава. Різниця між сортами робуста та арабіка.

Преимущества закупки овощей и фруктов оптом в Москве в компании Инфреш.

Вкуснейшая лапша в коробочках. Что такое соба и удон?

Оригинальный новогодний торт в 2017 году обязателен.

Лучшая Одесская пицца и замечательные роллы – Суши24

Правильный выбор плавленого сырка. Несколько полезных рекомендаций.

Мнение эксперта: как выбрать ресторан в Харькове?

Эффективный поиск надежных и выгодных поставщиков в Китае.

Детское питание самого высокого качества в интернет магазине Rozetka

Прилукский завод "Белкозин" - коллагеновые оболочки для колбасных изделий высокого качества
Добавить магазин    Реклама на HotSale    Мобильная версия


hotSale 2008-2016
Соглашения и Ответственность